• Ostatni dzwonek i początek wakacji!

29.07.2024

21 czerwca uczniowie naszej szkoły usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny 2023/2024. Tym samym młodzież rozpoczęła długo wyczekiwane wakacje.

Wszyscy czekali na ten dzień, a zwłaszcza uczniowie. Szczęśliwi i zrelaksowani spotkali się na boisku naszej szkoły, aby odebrać świadectwa, nagrody oraz uroczyście pożegnać ósmoklasistów kończących ten etap nauki. Pani Dyrektor Joanna Maćkowiak powitała licznie zgromadzonych rodziców, zaproszonych gości i oczywiście uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Podziękowała wszystkim za całoroczną pracę.

Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień. Podczas akademii uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe., a ze średnią 5,0 i więcej - dodatkowo stypendia. W tym ostatnim dniu zostały także ogłoszone wyniki wielu konkursów: Szkolny konkurs kulinarny MasterChef , konkurs geograficzny , Angielski kaligram , Rebusowy zawrót głowy , Mistrz obliczeń zegarowych , a także Nauczyciele z młodych lat.

Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do sal, aby otrzymać pozostałe świadectwa i po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!